fbpx
Zadzwoń do nas
510903547

Szkolenia, szkolenia, szkolenia… Postaw na rozwój Twojej firmy

Szkolenia, szkolenia, szkolenia… Postaw na rozwój Twojej firmy

Szkolenia to idealny i bardzo prosty sposób na rozwój firmy. Każdy przeszkolony pracownik to gwarancja zysku. Warto inwestować w swoich pracowników, aby osiągali lepsze rezultaty.

Postaw na rozwój Twojej firmy !

Inwestując w pracownika, inwestujesz w siebie.

Szkolenia są nieodzownym elementem pracy, nabierając doświadczenia poprzez naukę zyskujemy coś więcej niż tylko pieniądze. To pewność, że Twój pracownik dołoży wszelkich starań, aby powierzone mu zadania wykonywać z właściwą starannością. To pewność, że przeszkolony pracownik będzie potrafił wykorzystać swój czas w najbardziej efektywny sposób. To pewność, że to co Ty podarujesz swojemu pracownikowi, a więc możliwość nauki i rozwoju wróci do Ciebie ze zdwojoną mocą.

Nie czekaj, aż konkurencja Cię wyprzedzi  – zacznij szkolenia już dziś !!!

Zgłoś się już dziś, a my jako instytucja szkoleniowa zrobimy wszystko za Ciebie. Masz już trenera? Nic straconego ! Uzyskamy dla Ciebie zwrot za szkolenie z Funduszy Europejskich.

Baza Usług Rozwojowych (wcześniej Rejestr Usług Rozwojowych – RUR) to platforma informatyczna za pośrednictwem której Ty jako przedsiębiorca możesz wybrać i zgłosić siebie, swoją firmę oraz swoich pracowników do udziału w usługach rozwojowych (m.in.: szkolenia, doradztwo, mentoring, coaching, e-learning), w tym w szczególności w usługach rozwojowych finansowanych ze środków publicznych. Baza ma zapewniać powszechny dostęp do informacji na temat podmiotów świadczących usługi rozwojowe oraz ich oferty, tak aby każdy zainteresowany przedsiębiorca (instytucja) lub osoba dorosła mogła w sposób prosty i szybki wyszukać ofertę rozwojową dopasowaną do swoich potrzeb. Widzisz jakie to proste?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *